Гройсман відмовився від планів підвищити мінімальну зарплату

2 травня 2018, 13:21

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що наразі немає можливості для ухвалення рішення про підвищення мінімальної заробітної плати.

Про це він сказав в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

"У чому питання підвищення мінімалки? Мінімалка залежить від розвитку національної економіки, вона має бути посильною для роботодавців. Крім того, вона тягне за собою і бюджетні видатки. Це все має бути збалансованим. 3,2 тис. грн - це був наш чіткий розрахунок. Тому будемо йти далі. І як економіка буде реагувати, так ми і будемо рухатися далі", - повідомив прем'єр.

Відео дня

При цьому Гройсман наголосив, що виступає за те, щоб і мінімальна, і галузеві зарплати зростали. "Сподіваюся на те, що ми зможемо це робити далі, але зараз можливості для такого рішення немає", - зазначив він.

На думку Гройсмана, досягти рівня середньої зарплати у 10 тис. грн буде, можливо, навіть у разі, якщо мінімальна зарплата не буде підвищена до 4,2 тис. грн.

Нагадаємо, що з 1 січня в Україні підвищили мінімальну заробітну плату до 3723 грн на місяць.

Президент України Петро Порошенко заявив, що мінімальну зарплату підвищать до 4100 грн . Але через кілька днів Кабмін відповів, що у нього немає таких розрахунків, а підвищення можливе за умови економічного зростання в державі.

При цьому в середині квітня Міністерство фінансів заявило, що не бачить можливості для перегляду розміру мінімальної зарплати в Україні до рівня 4,2 тис. грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X