Гройсман розповів про перепону в перемовинах із МВФ щодо підвищення цін на газ

3 квітня 2018, 08:44

Україна продовжує вести переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо формули, яка формуватиме ціну на газ для населення.

Про це Гройсман заявив в ефірі одного з телеканалів, передає УНІАН.

"Ми працюємо з МВФ, але я наголошую, що в цьому опалювальному сезоні ціни підніматися не будуть, і я тримаю слово", - сказав прем'єр.

Відео дня

Він зазначив, що в результаті мають бути досягнуті дві мети - справедлива формула, яка запобігатиме необ'єктивним цінам усередині країни, і соціальний захист населення.

"Для мене головне, щоб людей не кинути на нові випробування з точки зору зниження якості життя, нам навпаки треба брати курс на те, щоб люди жили краще", - сказав Гройсман.


Як відомо, Міжнародний валютний фонд висунув чотири вимоги до України для отримання наступного траншу. Так, Київ має прийняти закон про приватизацію і забезпечити прозорий продаж держактивів, створити антикорупційний суд і врегулювати питання з цінами на газ. Також вимогою була вже ухвалена пенсійна реформа.

МВФ вже не вперше вимагає від Києва підвищити ціни на природний газ для населення. На цей крок Кабінет Міністрів Володимира Гройсмана поки не наважився. Як сам прем'єр, так і міністр енергетики Ігор Насалик заперечували цю можливість.

Однак президент України Петро Порошенко заявив практично зворотне : "Я знаю, що уряд готовий врегулювати ціни на газ".

Показати ще новини
Радіо NV
X