Гройсман розповів, коли в Україні з'являться хороші дороги

26 березня 2018, 08:47

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв відновити дороги в країні за 3-5 років.

Про це він заявив в ефірі одного із загальнонаціональних телеканалів, передає прес-служба Кабміну.

"У 2016 році я взяв під свою відповідальність питання доріг. Обсяги фінансування стали значно більшими. Ми за 3-5 років відновимо дороги України. Вже зараз ми підвищили відповідальність підрядників - створили мобільні групи перевірки. Хто халтурив при будівництві, виправить помилки за свій рахунок. Також запроваджуємо гарантії якості на 5-10 років", - сказав глава уряду.

Відео дня

Гройсман також зазначив, що велика увага буде приділена місцевим дорогам.

"За 5 років ми зробимо більш ніж 50% доріг в Україні. Будуть зроблені місцеві дороги, 10 млрд грн з Дорожнього фонду передамо на місця. В містах і громадах доріг робиться набагато більше вже зараз", - пояснив прем'єр.

Нагадаємо, що 21 березня уряд схвалив нову економічну програму розвитку українських доріг на 2018-2022 роки. Результатом її реалізації має стати ремонт і розвиток 6692 кілометрів доріг.

У 2017 році в Україні реконструйовано і побудовано більш ніж 2 тис. км доріг, що в два рази перевищило показники 2016 року.

Крім того, президент Петро Порошенко підписав закон про будівництво платних доріг. Документ сприятиме створенню умов для залучення інвестицій на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг на умовах концесії. Крім іншого закон передбачає, що на умовах концесії можуть передаватися для будівництва та експлуатації дороги загального користування державного значення. Кабмін повинен буде визначити максимальний розмір плати за разовий проїзд по платних дорогах і умови, за якими надаватимуться компенсації концесіонеру. Однак, законом не передбачено надання концесіонеру компенсацій в разі недосягнення фактичної інтенсивності руху і при недоотримання доходу.

Показати ще новини
Радіо NV
X