Гройсман розповів, до чого призведе розрив економічних відносин із Росією

26 березня 2018, 08:13

Рішення уряду України про розрив програми економічного співробітництва з Російською Федерацією, розпочатої у 2011 році, піде на користь Україні, збалансує експортну політику країни і в підсумку зробить Україну сильнішою.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба Кабміну.

"Саме Росія зробила неприйнятні кроки - війна на Донбасі, економічний тиск. Тому ми були вимушені прийняти таке рішення. Наш експорт в Європу та Азію зростає. Ми через розрив стаємо тільки сильнішими", - сказав глава уряду.

Відео дня

При цьому прем'єр наголосив, що сьогодні треба будувати виробництво в Україні, розвивати власний продукт. "Я радий, що ми відв’язались від залежності від Росії. Маємо величезний свій потенціал", - додав Гройсман.

Нагадаємо, що 21 березня Кабінет міністрів України розірвав програму економічного співробітництва з Росією.

7 червня 2011 року тодішні прем'єр-міністри Росії Володимир Путін і України Микола Азаров підписали програму економічного співробітництва двох країн на 2011-2020 роки.

Крім того, в Міністерстві закордонних справ України заявляли про підготовку до виходу з органів Співдружності Незалежних Держав (СНД) і денонсації договору про дружбу, співпрацю і партнерство з Росією.

Пізніше глава МЗС України Павло Клімкін назвав вихід України з СНД стратегічною метою України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X