Гройсман пообіцяв залишити незмінною ціну на газ для населення до весни

24 жовтня 2018, 11:43

Ціна на газ для населення не буде підвищуватися до кінця поточного опалювального сезону після її зростання на 23,5% з 1 листопада цього року.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду 24 жовтня, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Хочу чітко повідомити, що ні в цьому році, ні в цьому опалювальному сезоні більше ціна на газ підвищуватися не буде. Крапка", - сказав він.

Відео дня

Раніше Гройсман заявляв, що в майбутньому ціна на газ буде залежати від імпортної вартості.

Нагадаємо, що в минулу п'ятницю Кабмін прийняв рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5% з 1 листопада 2018 року.

До цього часу ціна газу для постачання населенню і ТКЕ залишиться на колишньому рівні - 4 942 грн за 1 тис. куб. м, а для кінцевого споживача з урахуванням ПДВ та інших зборів - 6 958 грн за 1 тис. куб. м. З 1 листопада кінцева ціна для населення становитиме 8 593 грн за 1 тис. куб. м газу.

Нагадаємо, що Україна перебуває в складному переговорному процесі з МВФ щодо газового питання ще з липня 2017 року. Місія МВФ з 6 по 19 вересня цього року працювала в Києві.

Як повідомив глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв, Україна домовилася з МВФ про поступове підвищення ціни на газ. За його словами, з представниками місії Фонду досягнута "принципова домовленість". Передбачається, що ціна на газ буде доведена до рівня імпортного паритету до 2020 року, тобто протягом двох років.

Показати ще новини
Радіо NV
X