Гройсман пообіцяв захищати Продана за те, що виконує його завдання

23 серпня 2018, 17:45

Уряд продовжить боротьбу з контрабандою на кордоні, не дивлячись на тиск і спроби перешкоджати тим, хто її проводить.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час спілкування зі ЗМІ в Луцьку, цитує його прес-служба Кабінету міністрів.

"Я вийшов у публічну площину, оголосив війну контрабанді разом з ДФС, МВС, Нацполіцією - щоб припинили ввезення товарів за контрабандними схемами. Боротьба почалася. Нам непросто, адже в цих структурах також є паршиві вівці, які сприяли схемам", - сказав Гройсман.

Відео дня

За словами Гройсмана, вже вдалося "прикрити два найсильніших клани, які займалися всіма потоками контрабанди в Україну". Тільки за липень, додав він, обсяг надходжень по митниці до держбюджету збільшився на 62 млрд грн.

"Це постійна боротьба, в якій ми повинні перемогти. Я зайняв цю позицію і буду її тримати. І дуже добре, що є такі керівники, як [глава ДФС Мирослав] Продан, який сказав, що буде виконувати це завдання як завдання честі, незважаючи на те, що на нього і його родичів уже тиснуть", - заявив прем'єр.

Гройсман підкреслив: "Я буду захищати керівництво митниці і ДФС, які почали реальну боротьбу з контрабандою".

Прем'єр анонсував, що ДФС протягом місяця оприлюднить результати розслідувань фактів контрабанди лісу - "з прізвищами і посадами".

"Є багато важливої ​​інформації, про яку будемо говорити відкрито", - пообіцяв Гройсман.

Нагадаємо, що 20 червня Кабмін підтримав план дій з посиленої боротьби з контрабандою та дозволив поліцейським цілодобово контролювати митників. Прем'єр також пообіцяв зруйнувати "сірі" схеми на митниці і жорстоко карати порушників. Також уряд має намір ініціювати кримінальну відповідальність за контрабанду через держкордон України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X