Гройсман підписав подання про звільнення Данилюка

6 червня 2018, 12:55

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади Міністра фінансів Олександра Данилюка.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

Гройсман відзначив, що після "спровокованого ним конфлікту на засіданні уряду він дозволив собі дії, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету міністрів".

Відео дня

Поширення "викривленої" інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС "могло поставити під загрозу їх результати", вважає прем'єр-міністр.

“На жаль, Олександр Данилюк не вніс коректив у вибрану ним лінію поведінки і після обговорення цієї ситуації з членами урядової команди. Тому я не бачу можливості для нього й надалі залишатись в її складі і прошу народних депутатів підтримати моє подання”, - написав він.

Гройсман зазначив, що питання зміни міністра фінансів має бути вирішено невідкладно.

Нагадаємо, що на засіданні уряду 23 травня Данилюк безуспішно намагався домогтися призначення свого радника Яни Бугримової на посаду заступника міністра.

Публічна трансляція засідання була припинена, проте присутні на ньому повідомили Інтерфаксу-Україна, що після короткої перепалки з Гройсманом міністру було відмовлено в його проханні. Під час обміну думками Данилюк навіть допустив підготовку подання про його відставку.

При цьому Гройсман, коментуючи ситуацію з Данилюком, припустив, що той вирішив змінити місце роботи і хотів це зробити так, щоб виглядати жертвою в ситуації, що склалася.

Пізніше Данилюк звернувся до послів G7 з листом задля уникнення "двозначності та маніпуляцій" навколо інформації про його конфлікт з Гройсманом.

Показати ще новини
Радіо NV
X