Кабмін схвалив перевірку АМКУ

13 червня 2018, 16:51

Державна аудиторська служба повинна провести аудит Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Таке рішення прийняв Кабмін на засіданні 13 червня, повідомляє Урядовий портал.

"Під час години запитань до уряду народний депутат запропонував провести аудит АМКУ нашою аудитслужбою. Я пообіцяв, що це буде зроблено на найближчому засіданні уряду", - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, пише Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Крім того, міністр Кабміну Олександр Саєнко заявив про величезну кількість скарг і від центральних органів влади, і від органів місцевого самоврядування про факти зупинення або скасування, оскарження процедури закупівлі, що призводить до неефективного використання коштів.

У свою чергу прем'єр-міністр підкреслив, що "потрібно, щоб такі перевірки були з конкретними прізвищами, у конкретних людей", які несуть відповідальність.

"Там же є, відповідні службовці, які це все підписують. Я б хотів, щоб країна їх знала. Будемо накопичувати дані для роботи Антикорупційного суду, будемо допомагати, займатися волонтерством в даному питанні", - додав Гройсман.

Нагадаємо, що АМКУ констатує постійне зростання кількості скарг на публічні закупівлі. Зокрема, минулого місяця число скарг, що надійшли виросло на 30,5% в порівнянні з травнем 2017 року. Згідно із законодавством, АМКУ зупиняє процедуру закупівлі на час розгляду скарги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X