Гройсман дав старт масштабним перевіркам забудовників

26 вересня 2018, 11:42

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Державній фіскальній службі (ДФС) та Державній службі з питань праці перевірити будівельні компанії на предмет сплати податків і легального працевлаштування працівників.

Про це він заявив в ході урядового засідання в середу, 26 вересня, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Сьогодні буде ще одне протокольне урядове рішення доручити ДФС і Держпраці перевірити всіх будівельників на предмет сплати податків і легальної зайнятості", - сказав він.

Відео дня

Рішенням, зокрема, передбачається доручити Міністерству фінансів, Державній фіскальный службі, Міністерству регіонрозвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству економрозвитку і торгівлі розробити зміни до законодавства з метою запобігання використанню ознак неприбутковості для ухилення від сплати податків і зборів забудовниками.

Крім того, Кабмін доручив обласним держадміністраціям та Київській міськдержадміністрації спільно з місцевими органами влади провести оцінку повноти сплати коштів пайової участі у розвиток інфраструктури, і вжити заходів для підвищення ефективності їх використання на будівництво об'єктів соціальної інфраструктури.

Прем'єр також звернувся до міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубко з проханням активізувати роботу будівельного напрямку міністерства.

Раніше Гройсман заявляв, що в будівельній галузі проглядається погана тенденція, коли будуються тисячі квадратних метрів житла, при цьому не зводяться об'єкти соціальної інфраструктури - дитячі сади, школи, неналежним чином сплачуються податки. Крім того, нерідкі випадки тіньової зайнятості на будівництвах, підкреслив глава уряду.

Раніше в Мінрегіоні заявили про введення нових будівельних норм з 1 вересня всупереч рішенню суду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X