Гройсман: Будівництво Повітряного експресу випереджає графік

1 серпня 2018, 15:05

Будівництво залізничного сполучення між вокзалом Київ-Пасажирський та міжнародним аеропортом Бориспіль будується з незначним випередженням графіка, а економія бюджету проекту вже склала близько 120 млн грн.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба уряду.

“Якщо візьмемо плани щодо Повітряного експресу - аналогічного проекту, то на нього хотіли витратити більше 10 млрд грн. А ми заклали 700 млн грн. І вже зараз економія по роботах - 120 млн грн. Уявіть собі – 10 млрд і 580 млн грн. Різниця очевидна”, - зазначив він.

Відео дня

Так, наразі за проектом виконано будівництво колії, формуються залізничні платформи.

За словами Гройсмана, усі роботи повинні завершитися до 1 грудня цього року.

“Ми щороку маємо приріст пасажиропотоку “плюс” 2 млн осіб. І зараз будуємо зручний шлях, як дістатися до аеропорту. Більше того! Залізниця зараз планує, аби надавати пропозиції по квитках - не тільки для потягу, а й одразу – потяг, під’їзд до Борисполя і квиток на авіалінії”, - відзначив він.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяв запустити Повітряний експрес до кінця 2018 року.

У березні 2018 року, Укрзалізниця отримала дозвіл на розробку проекту землеустрою 3,5 га землі на території Борисполя для будівництва інфраструктури швидкісного залізничного сполучення з міжнародним аеропортом Бориспіль.

У кінці березня, компанія оголосила два тендери на будівництво залізничної гілки до аеропорту Бориспіль загальною вартістю 129,6 млн грн.

Пізніше гендиректор аеропорту Павло Рябікін заявляв, що залізниця до аеропорту Бориспіль з часом піде під землю.

Вкінці липня в аеропорту Бориспіль почали будувати посадочні платформи для поїздів з Києва.

Показати ще новини
Радіо NV
X