Гонтарева розповіла, чим буде займатися в Лондоні

2 листопада 2018, 18:00

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева в інтерв'ю НВ розповіла, що вже з 1 жовтня живе в Лондоні, так як працює в Лондонській школі економіки.

"У мене за 35 років професійного життя було сім різних кар'єр, а зараз я додаю восьму. З першого жовтня я є співробітником Інституту міжнародних відносин Лондонської школи економіки. Я консультую центробанки з питань монетарної політики, валютної політики", - заявила вона.

Відео дня

За словами Гонтаревої, перший її проект в Тунісі нагадав ситуацію в Україні, коли в країні були такі ж накопичені дисбаланси і негативний рахунок поточних операцій.

"У мене часті відрядження. Я скоро полечу до Тирани, у Тунісі вже була. На конференціях треба виступати. Звичайно, це дуже академічна робота, а я дуже великий практик. Мені хочеться, щоб мої рекомендації хтось виконував. А доводиться звикати, що виконання я вже не контролюю", - зазначила вона.

Гонтарева додала, що вона може займатися роботою в Лондонській школі економіки, незважаючи на стартап Медікіт, де екс-глава НБУ є головою наглядової ради і засновником.

"Я не повинна там робити щоденну операційну роботу. Я знайшла менеджмент, тепер все працює. Тому я змогла спокійно активувати свій контракт з Лондонською школою економіки, де я можу займатися інтелектуальною роботою", - підкреслила Гонтарєва.

Нагадаємо, Валерія Гонтарева подала заяву про відставку з поста глави Нацбанку України 10 квітня 2017 року. Після цього вона пішла у відпустку за свій рахунок.

У березні 2018 року Верховна Рада підтримала звільнення Гонтаревої з посади голови НБУ. Виступаючи з трибуни Ради зі звітом перед голосуванням питання про свою відставку, Гонтарева заявила, що вважає "свою місію повністю виконаною, оскільки реформи зроблені".

Читайте повний текст інтерв'ю з Валерією Гонтаревої у свіжому номері журналу Новок Время №40 від 1 листопада 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X