Голову Держаудитслужби залишили на посаді попри звинувачення в незаконному збагаченні

30 січня 2018, 11:44

Голова Державної аудиторської служби Лідія Гаврилова і надалі виконуватиме свої обов'язки попри звинувачення у незаконному збагаченні на 10 млн грн.

Про це повідомив 5 канал.

Прокурорам не вдалося переконати суддів Солом'янського суду відсторонити Гаврилову від виконання службових обов'язків.

Сторона обвинувачення стверджувала, що завдяки високій посаді голова служби могла чинити тиск на слідство. Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) навіть наводили факти розмов, які їм вдалося заслухати.

Відео дня

Так, за словами антикорупційного прокурора, Гаврилова спілкувалася з одним із народних депутатів, з яким вона нібито узгоджувала певні призначення в аудиторській службі. Його прізвище не назвали, проте сторона обвинувачення пообіцяла розповісти деталі під час розгляду справи.

Суд не визнав такі аргументи прокурорів суттєвими. Адвокати голови Госаудитслужби вважають, що рішення не є кінцевим і припускають подання апеляції прокурорами. У САП підтвердили подання апеляцію.

Нагадаємо, що САП та Національне антикорупційне бюро (НАБУ) 23 січня повідомили про підозру Гавриловій в незаконному збагаченні на 10 млн грн.

За даними слідства, Гаврилова протягом 2015-2017 років отримала у власність активи, законність підстав придбання яких не підтверджена доказами і вартість яких значно перевищує її офіційні доходи.

Солом'янський райсуд Києва 25 січня відпустив під особисте зобов'язання терміном на 60 днів Гаврилову.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X