Голові Нацкомісії з енергетики остаточно відмовили в допуску до конкурсного відбору

18 квітня 2018, 16:36

Конкурсна комісія з відбору нових членів до Національної комісії у сфері державного регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) остаточно не допустила нинішнього голову Дмитра Вовка до конкурсу.

Про це повідомив колишній член НКРЕКП Андрій Герус на своїй Facebook-сторінці.

За його словами, конкурсна комісія визнала недостатніми пояснення Вовка про його відповідність нормам закону, оскільки закон вимагає 5 років досвіду роботи у сфері енергетики і комунальних послуг.

Відео дня

Нагадаємо, що 13 квітня конкурсна комісія з відбору нових членів в НКРЕКП не допустила Вовка до конкурсу через відсутність досвіду.

Пізніше Вовк заявив, що хоче скористатися можливістю подати додаткові документи протягом двох днів на участь у відборі нових членів НКРЕКП.

Раніше повідомлялося, що до складу Національної комісії входить 6 осіб. У березні 2017 року президент Петро Порошенко затвердив план ротації всього складу НКРЕКП. Кожні півроку в комісії повинні були обирати по два нових представника. Пізніше президент залишив Нацкомісію з енергетики недієздатною, звільнивши відразу двох її членів.

У листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратися через відсутність кворуму.

Після цього Рада віддала НКРЕКП під контроль Порошенко. Парламент прийняв закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X