Хмельницький може купити Ocean Plaza

12 березня 2019, 12:53

Колишній співвласник торгово-розважального центру Ocean Plaza Василь Хмельницький готовий купити його. Про це він сказав в інтерв'ю Економічній правді.

За словами бізнесмена, йому надходили пропозиції придбати цей актив від керуючої компанії.

"Так, я сам хотів відкупити Ocean Plaza на якомусь етапі, навіть, може, і відкуплю. Просто Ocean Plaza зараз коштує дешевше, ніж ми продали", - зазначив він.

Відео дня

За словами Хмельницького, нинішні власники "готові розглянути за якісь гроші вихід з Ocean Plaza".

"Я вийшов на них, тому що побачив там проблеми. Я сказав: "Я український підприємець, я куплю. Нехай тисячі орендарів не переймаються". Це малий і середній бізнес. Уявляєте - Ocean Plaza закрився і три тисячі людей, які вклали гроші, опинилися на вулиці. Де тут плюс?" - сказав він.

Хмельницький не сказав, скільки готовий заплатити за ТРЦ: "Не знаю, треба дивитися баланс. Я не бачу всіх балансів".

ТРЦ Ocean Plaza загальною площею 165 тис. кв. м відкритий в грудні 2012 року, інвестиції склали близько $300 млн. Об'єкт належить російській групі ТПС Нерухомість, яку заснували Олександр Скоробогатько, Олександр Пономаренко і Аркадій Ротенберг. ТПС купила Ocean Plaza в кінці 2012 року, заплативши компанії UDP Василя Хмельницького та Андрія Іванова і К.А.Н. Девелопмент Ігоря Ніконова $270 млн.

Формальним власником ТРЦ є компанія ІС Либідь, створена в 2009 році. Її кінцевими бенефіціарами виступають Лілія Ротенберг і Андреа, Сюзанна, Джейпракаш Валлабхі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X