Хлібний рік. Агросектор побив інвестиційний рекорд

31 серпня 2016, 15:51
В першому півріччі 2016 року обсяг капітальних інвестицій в сільське господарство України зріс майже на 74% порівняно з січнем-червнем минулого року – до 17 млрд гривень

Про це повідомила прес-служба Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ).

"За даний період обсяг інвестицій в агросектор є найбільшим серед інших видів економічної діяльності в Україні", – наголошується в повідомленні.

Відео дня

Зростання обсягів капітальних інвестицій став можливим за рахунок відносно стабільної економічної ситуації в країні протягом останнього року і часткового задоволення відкладеної потреби в інвестиціях протягом 2014-15 років, коли економічна і політична нестабільність практично зупинили будь-яку інвестиційну активність в агросекторі.

При цьому, в УКАБі відзначають, що незважаючи на позитивні тенденції зростання капітальних інвестицій, агросектор України потребує вкладень у десятки разів більше, зважаючи на високу частку зношеності основних засобів та виробничої інфраструктури.

Нагадаємо, що в першому півріччі 2016-го зростання капітальних інвестицій в Україну склав 9,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Показати ще новини
Радіо NV
X