Глава Укрзалізниці заявив про головну загрозу банкрутства компанії

8 жовтня 2018, 09:57

Глава Укрзалізниці Євген Кравцов не заперечує проти запуску приватної тяги, але наполягає на тому, щоб здійснити це "правильно", інакше це стане прямою загрозою банкрутства компанії.

Про це Кравцов сказав у інтерв'ю Liga.net.

"Це питання треба вирішити на рівні закону, причому збалансованого. Перш ніж допускати приватну тягу, потрібно визнати, що фактично УЗ позбавляється частини доходів. Давайте говорити про це прямо і відкрито", - сказав Кравцов.

Відео дня

Він пояснив, що, запускаючи приватну тягу, у УЗ заберуть і віддадуть у приватні руки "одне з ключових джерел доходів", при цьому всі витрати залишаться тими ж.

"Це прямий шлях до фінансового колапсу і банкрутства", - наголосив глава Укрзалізниці.

За його словами, не вирішивши питання фінансування пасажирських перевезень і зайвої інфраструктури, "стратегічно неправильно приймати рішення про допуск приватної тяги".

"Я багато разів говорив, що з точки зору розвитку ринку я не заперечую проти запуску приватної тяги. Але її треба вводити правильно", - резюмував Кравцов.

Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів розглядає можливість провести дерегуляцію у сфері вантажної залізничної тяги, щоб допустити приватний бізнес до роботи на коліях Укрзалізниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X