Глава ДФС розповів, коли Нацполіція почне роботу на митниці

22 червня 2018, 16:35

Співробітники Національної поліції почнуть працювати на пунктах пропусках митниці з наступного тижня.

Про це повідомив в.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослав Продан на своїй Facebook-сторінці.

"Митники працюють тільки в пунктах пропуску. У той же час Нацполіція має повноваження проводити заходи по боротьбі з контрабандою не тільки в пунктах пропуску, а й на всій митній території України", - підкреслив він.

Відео дня

Продан також зазначив, що в п'ятницю, 22 червня Міністерство фінансів і Міністерство внутрішніх справ мають намір підписати спільну указ про механізм співпраці митників і поліцейських.

Він також додав, що всі заходи будуть стосуватися тільки порушників і не завадять зовнішньоекономічної діяльності бізнесу, який працює в рамках законодавства.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів в рамках експерименту для підвищення митних надходжень розширив повноваження поліцейських з контролю над митниками.

Згідно з ним, поліцейські мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях митної території України, в яких органи ДФС здійснюють митні формальності, з метою виявлення фактів порушення митних правил.

Постановою термін експерименту встановлено до кінця поточного року.

Нагадаємо, раніше Кабмін запропонував Верховній Раді ввести кримінальну відповідальність за контрабанду через державний кордон.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X