Глава Рахункової палати запропонував прийняти закон про заробітні плати

17 липня 2018, 20:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Україні необхідно прийняти закон, який визначив би шкалу заробітних плат для державних службовців і працівників державних компаній, а також іншим категоріям робітників.

Про це повідомив глава Рахункової палати Валерій Пацкан в ефірі Радіо НВ.

"Не повинно бути розривів: у суддів - 300 тис., у когось премії до мільйонів доходять, а у інших повинні бути зарплати 10-15 тис. Повинна бути шкала заробітних плат, затверджена на рівні парламенту", - сказав Пацкан.

Відео дня

За його словами, "апріорі неправильно" те, що, наприклад, спікер Верховної Ради - головного законодавчого органу країни - отримує зарплату меншу, ніж звичайний слідчий Національного антикорупційного бюро.

Це також необхідно для того, щоб в подальшому у аудиторів не виникало сумнівів в законності виплати великих премій чиновникам різних державних відомств або керівництву держкомпаній, як це було з 46-мільйонними преміями в Нафтогазі України.

Раніше стало відомо, що Рахункова палата перевірить виплату премій топ-менеджерам Нафтогазу після надходження запиту від двох народних депутатів.

Як повідомив Пацкан, до перевірки аудитори приступлять швидше за все в серпні, а звіт про перевірку буде "на кінець року".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X