Газпром несподівано скоротив поставки газу в Європу через ГТС України

7 серпня 2018, 17:02

Російський Газпром з початку тижня з невідомих причин скоротив фізичні поставки газу в Європу через Україну і Білорусь.

Про це свідчать дані газотранспортних операторів Європи, передає Інтерфакс.

Заявка на транспорт газу через Україну ужгородським коридором на вівторок заявлена ​​на рівні 127 млн ​​куб. м, що на 14% нижче, ніж факт прокачування понеділка - 147 млн ​​куб. м.

Відео дня

Найближчі ремонтні роботи в Україні на ужгородському коридорі почнуться тільки 14 серпня. У Росії ніяких аварій в центральній частині Росії не було, ремонтів не проводиться, повідомили російські газовики.

Крім того, в понеділок (6 серпня) поставки газу до Німеччини по газопроводу Ямал-Європа знизилися на 12% - до 77 млн ​​куб. м з 88 млн куб. м в неділю. При тому, що найближчим обмеження роботи цього газопроводу в зв'язку з ремонтними роботами заплановано тільки на 8 серпня на одну добу, повідомляє газотранспортна компанія Gascade.

На сайті Газпрому в розділі REMIT, де компанія розкриває дані про обсяги транзиту і обставини його зміни, коментарі з цього приводу відсутні.

Раніше повідомлялося, що транзит газу через Україну скоротився за підсумками семи місяців (в січні-липні) 2018 року до 50,9 млрд куб. м. - це на 4,2%, або на 2,2 млрд куб. м менше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X