Харків'янин потрапив до ТОП-30 найкращих IT-підприємців за версією Forbes

4 січня 2017, 14:32
Співзасновник стартапу GitLab, 29-річний харків'янин Дмитро Запорожець, потрапив в знаменитий список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech

Як повідомляє AIN, з ним в одному списку засновники, менеджери, інженери, дослідники з таких компаній, як Slack, Linledin, IBM, Dropbox, SpaceX.

Цього року на 600 місць - 20 категорій по 30 людей - претендувало близько 15 000 номінантів, це майже 4% поріг входу.

Відео дня

Як відзначають укладачі списку, потрапити в рейтинг було важче, ніж вступити в Стенфорд або Гарвард.

GitLab - це opensource-рішення для хостингу Git-репозиторіїв, багато в чому схоже на GitHub, але орієнтоване насамперед на бізнес. Дмитро - співзасновник і CЕO стартапу. У минулому році команда GitLab брала участь в зимовій програмі легендарного інкубатора Y Combinator (сервіс був прибутковим ще до акселерації і прийшов в інкубатор за досвідом).

У минулому і позаминулому роках стартап піднімав кілька мільйонних раундів, останній - $ 20 млн - у вересні 2016 року. Загальний обсяг інвестицій - $ 25,6 млн.

Нагадаємо, минулого року Forbes включив підприємця з Києва до списку найуспішніших людей у віці до 30 років


Список 30 Under 30 складають щороку, в нього входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років. Лідерів вибирали в 20 категоріях (наприклад, для користувача технології, Мистецтво, Наука, Освіта, Маркетинг і реклама і т.д.) по 30 осіб у кожній.

Показати ще новини
Радіо НВ
X