Хакери зламали офшорний Cayman National Bank. Обсяг витоку даних порівнюють з «панамським архівом»

19 листопада 2019, 16:10

Хакери зламали офшорний Cayman National Bank і отримали доступ до даних і рахунків 3800 компаній. Обсяг витоку можна порівняти з «панамським архівом».

Хакери зламали офшорний Cayman National Bank на острові Мен, повідомляється на сайті банку.

У банку не називають масштаб витоку, але за даними сайту UnicornRiot, обсяг викрадених даних можна порівняти з «панамським архівом». Йдеться про доступ до даних і рахунків близько 3800 компаній, фондів і фізосіб.

Відео дня

З вкрадених даних, близько 780 клієнтських рахунків зареєстровані на острові Мен, 272 на Кіпрі, 153 в Великобританії, 107 на Кайманових островах, 51 на Британських Віргінських островах, 12 на Сейшельських островах, 11 в США, по сім в Белізі та Ірландії, і невелика кількість з інших офшорних юрисдикцій.

Про злом 17 листопада повідомив сайт Motherboard, відповідальність за злом взяв хакер Фінеас Фішер. Він назвав злом банку політично мотивованим і закликав усіх боротися з «нерівністю і капіталізмом».

Нагадаємо, що скандал з витоком даних з Панамського архіву стався в квітні 2016 року. Серед фігурантів офшорного скандалу тоді виявилися 12 діючих і колишніх світових лідерів, більше 120 бізнесменів і 29 найбагатших людей зі списку Forbes.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X