Група кредиторів задумала заблокувати угоду з реструктуризації українських боргів - агентство

18 вересня 2015, 10:19
Група кредиторів України, які раніше інвестували в короткострокові позики, заявили про можливість заблокувати угоду Києва з реструктуризації зовнішнього боргу, пише агентство Bloomberg

"Група інвесторів в короткострокові облігації України посилила тиск на Franklin Templeton (найбільший з кредиторів - НВ), щоб відрегулювати умови угоди про 18 млрд дол. реструктуризації та стверджують, що мають право блокувати операцію, оскільки вона необ'єктивна до них", - йдеться в матеріалі.

Відео дня

Зокрема, власники українських євробондів на суму 500 млн доларів з терміном погашениея 23 вересня заявили, що володіють 25% голосів кредиторів для блокування раніше заявленої угоди.

Вони стверджують, що виплати, які повинні бути здійснені на наступному тижні та 13 жовтня переносяться на більш тривалий термін, ніж для інших кредиторів.

"Питання в тому, наскільки вони готові вести переговори, і чи готові вони зламати всю операцію заради більш справедливих для них умов. Попереду ще багато роботи, щоб завершити цю домовленість", - заявив глава відділу кредитної стратегії з ринків Європи, Середнього Сходу та Африки компанії Nomura Holdings Тім Еш.

Видання пише, що раніше ця група кредиторів вже вимагала змінити умови реструктуризації українських боргів, проте не мала достатньої кількості голосів.

Відзначимо, для схвалення договору про реструктуризацію боргів України потрібні голоси як мінімум 75% кредиторів.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X