Ми готуємося до глобальної рецесії - Bosch Group

29 квітня 2020, 14:06

Больше всего в этом году снизятся продажи автомобилей и потребительских товаров

Продажі групи компаній Bosch в 2019 році склали 77,7 млрд євро, що на 0,9% нижче в порівнянні з попереднім роком. Якщо розраховувати їх з урахуванням коливання валютного курсу, то вони знизилися на 2,1%. Про це під час онлайн прес-конференції повідомив фінансовий директор Bosch професор Штефан Азенкершбаумер. Прибуток групи компаній від операційної діяльності до вирахування відсотків по кредитах і податків склала 3,3 млрд євро. Маржа від операційного прибутку до сплати податків і відсотків склала 4,2%. «Серед факторів, які вплинули на результат - слабка кон'юнктура таких ринків, як Китай і Індія, зниження попиту на дизельні автомобілі, великі витрати на реструктуризацію», - говорить він.

Відео дня

Епідемія коронавируса вплинула на роботу групи компаній. Компанія змушена була зупинити виробництво на 100 своїх підприємствах по всьому світу, з яких 22 розташовані на території ЄС. У першому кварталі цього року продажі групи компаній Bosch знизилися на 7,3%, що означає, що вони вже значно нижче в річному численні. Тільки в березні 2020 р продажі впали на 17%.

Зараз компанія розробляє план по поступовому нарощуванню виробництва. «Наша мета - синхронізувати нарощування виробництва і надійність ланцюжків поставки, особливо в автомобільній галузі. Ми вже досягли цього в Китаї, де близько 40 наших локальних заводів знову працюють і ланцюжки поставок стабільні. Ми працюємо над тим, щоб зробити те ж саме і в інших регіонах нашої присутності », - повідомив голова правління групи Фолькмар Деннер. Світ зіткнеться з глобальною рецесією в цьому році і, наприклад, виробництво автомобілів скоротиться на 20%. Постраждає також напрямок споживчих груп товарів.

Показати ще новини
Радіо NV
X