Гройсман вимагає від Нафтогазу план зі встановлення газових лічильників у будинках

5 березня 2019, 12:52

Прем’єр-міністр чекає на план встановлення 3 млн лічильників газу для домогосподарств

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництву НАК Нафтогаз України якнайшвидше представити план встановлення лічильників газу для домогосподарств, які ще не мають приладів обліку. Про це, як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, прем’єр заявив 5 березня під час селекторної наради з питань тарифоутворення на енергоресурси.

Відео дня

Гройсман повідомив, що наразі в Україні потрібно встановити близько 3 млн лічильників, а сам факт існування необлікованого ресурсу – велике поле для зловживань і маніпуляцій.

«Рішення уряду було встановити лічильники. 100% забезпечення приладами обліку тепла й газу – це пріоритетне завдання, - сказав Володимир Гройсман. – Я прошу надати чіткий план і доручаю першому віце-прем’єр-міністру опрацювати фінплан Нафтогазу та закласти витрати на встановлення лічильників, як капітальні витрати. Якщо потрібно додаткове рішення уряду – ми готові це зробити», - додав прем’єр.

Як повідомлялося, 30 січня Володимир Гройсман заявив, що буде рекомендувати НАК Нафтогаз України встановлювати газові лічильники домогосподарствам за рахунок самої компанії.

В свою чергу, голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв назвав дві умови встановлення безкоштовних лічильників газу для населення: контракт із споживачем, який хоче встановити лічильник, та передбачені на цей проект кошти для Нафтогазу.

Показати ще новини
Радіо NV
X