Гройсман про перепалку з Ляшком: "Я не знаю, що багато людей потребують кращого життя? Відкрили мені Америку, б***ь"

20 березня, 12:34
8646
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Гройсман про перепалку з Ляшком: "Я не знаю, що багато людей потребують кращого життя? Відкрили мені Америку, б***ь" - фото

kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман емоційно прокоментував перепалку з лідером Радикальної фракції Олегом Ляшком на сьогоднішньому засіданні Кабміну.

"Я що, не знаю, що є багато людей, які потребують кращого життя? Відкрили мені Америку, б***ь. Тут кожен день думаєш про те, як пенсію підвищити, як зарплату правильно виплатити і підвищувати і так далі, а вони думають, що повісив плакат, що я крутіший за всіх і все. Думають, що всі сидять напроти цих плакатів, лопухи, дивляться і думають: "Зараз ми будемо за них голосувати". Скільки раз вже понаголосували?" - зазначив він.

Гройсман додав, що "на плакатах одне, а потім щось інше в житті, блін".

"І потім всі гріхи ще на нас перевішують. Це взагалі катастрофа, б***ь", - сказав прем'єр.

Гройсман заявив на початку засідання, що Кабмін 20 березня має намір продовжити контракт з правлінням НАК Нафтогаз України. Прем'єр сказав, що правління компанії має провести анбандлінг, в ході якого буде створено незалежний і сертифікований оператор ГТС, а також збільшити видобуток газу. "Якщо ці цілі не будуть досягнуті, це буде підставою для розірвання контракту", - сказав прем'єр.

Після цього лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом з членами парламентської фракції політсили увірвалися в зал засідань і зажадали не продовжувати контракт. Перепалка тривала більш ніж півгодини.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

23 травня, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua