Результат — в найближчі тижні. НБУ веде переговори з МВФ про можливість отримання екстреної допомоги через коронавірус

19 березня 2020, 11:25

Переговори про отримання екстреної допомоги йдуть паралельно з переговорами про відкриття нової програми розширеного фінансування.

Україна веде переговори з Міжнародним валютним фондом про можливість отримання фінансування в рамках заявленого МВФ механізму невідкладної фінансової допомоги до $ 50 млрд для країн з низьким рівнем доходів і економік, що розвиваються, які постраждали через пандемію коронавірусу.

Відео дня

Про це заявив глава НБУ Яків Смолій під час онлайн-зустрічі з банкірами 18 березня, повідомляє прес-служба регулятора.

«Результати переговорів будуть в найближчі тижні», — зазначив Смолій.

Україна розраховує отримати кошти в рамках механізму невідкладної фінансової допомоги крім продовження переговорів про відкриття нової програми розширеного фінансування МВФ.

Смолій додав, що НБУ перебуває в безперервному співробітництві з усіма органами державної влади та закордонними колегами, зокрема і з Європейським центральним банком.

Нагадаємо, що раніше на цьому тижні директор-розпорядник Фонду Крісталіна Георгієва заявила про готовність МВФ мобілізувати $ 1 трлн на кредити для надання допомоги країнам у подоланні епідемії і її наслідків. Це дозволить країнам, що розвиваються отримати до $ 50 млрд допомоги. У тому числі до $ 10 млрд можуть бути виділені країнам-членам з низькими доходами під нульову ставку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X