Гройсман засумнівався у виключенні земельної реформи з меморандуму України з МВФ

7 липня 2017, 12:57
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що сумнівається у виключенні з меморандуму з Міжнародним валютним фондом (МВФ) умови про проведення земельної реформи, а також має намір обговорювати це з МВФ

"Я не очікую, що МВФ прибере (земельну реформу - ред.), Це буде рішення МВФ, ми будемо вести діалог і дискутувати", - цитує його Інтерфакс-Україна з інвестиційної конференції Dragon Capital у Лондоні.

Відео дня

Раніше ЗМІ повідомляли, що пункт про необхідність запуску ринку землі не буде обов'язковою умовою для виділення Україні чергового траншу від Міжнародного валютного фонду.

"Президент Петро Порошенко попросив зняти питання про запуск ринку землі з порядку денного і Крістін Лагард, глава МВФ, погодилася", - повідомляло джерело.

Пізніше Bloomberg повідомляв, що Виділення наступного траншу фінансової допомоги Україні від Міжнародного валютного фонду (МВФ) загальним розміром $17,5 млрд буде відкладено до кінця цього року, оскільки парламент не прийме всі необхідні реформи до літніх канікул.

Нагадаємо, що в квітні постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Жером Ваше заявив, що проведення пенсійної та земельної реформ, а також приватизації є перевіркою для уряду Гройсмана.

11 березня 2015 року МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом 17,5 млрд доларів строком на 4 роки.

Показати ще новини
Радіо НВ
X