Гройсман розповів, чому металурги купують вугілля у Росії

28 лютого 2017, 13:52
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Вугільна блокада, організована з кінця січня на Донбасі, змушує українські підприємства витрачати валютну виручку на імпорт вугілля і закуповувати його, в тому числі в Росії

Про це в ході спеціальної наради з металургами сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, пише УНІАН.

Очільник уряду нагадав, що в разі, коли вугілля з українських надр надходить на металургійні підприємства, зареєстровані в Україні, виробничий процес не зупиняється, а виручка від проданої продукції залишається в українському бюджеті і на підприємствах у вигляді реінвестицій.

Відео дня

Однак, якщо українське вугілля не надходить на підприємства, вони змушені закуповувати паливо для того, щоб не зупиняти і не консервувати виробництво, яке часто дуже складно відновлювати.

Тоді серед джерел - Росія і США.

"Тобто вугільна блокада змушує купувати вугілля в Росії. Є патріотизм, а є псевдопатріотизм, який намагаються зараз нав'язати всім і вся. Ми весь минулий рік займалися тим, щоб відновити економічне зростання і добробут українців, а тепер хтось намагається перекреслити все, що було зроблено ", - зауважив Гройсман.

Раніше повідомлялося, що у Штабі блокади пояснили, чому бойовики не можуть здійснити свої погрози про перекриття поставок вугілля.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X