Гройсман розкритикував керівництво Фонду держмайна за провал приватизації ОПЗ і пропонує його звільнити

7 грудня 2016, 13:44
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів заявив про неефективність роботи Фонду держмайна і зазначив, що звільнив би його керівництво, якби це входило в його повноваження

"Фонд держмайна показує свою неефективність. Конкурс з продажу ОПЗ (Одеський припортової завод - ред.) показав, що ця інституція неспроможна ефективно провести приватизацію, управляти держмайном", - передає слова Гройсмана телеканал 112 Україна.

Відео дня

Гройсман також запропонував вислухати доповідь керівництва Фонду держмайна до кінця місяця.

"Якби були мої повноваження, всі б були звільнені. Так бездарно управляти держмайном ще треба повчитися. Я пропоную заслухати (керівництво ФДМУ) до кінця місяця і внести пропозиції президенту", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що Фонд державного майна України не отримав жодної заявки на участь у конкурсі з продажу 99,567% Одеського припортового заводу.

Перед цим стало відомо, що компанії, які вважаюлися головними претендентами на придбання 99,6% акцій заводу - ЗАТ Укрнафтобуріння та DCH - відмовилися від наміру брати участь в аукціоні.

24 листопада голова Фонду державного майна України Ігор Білоус заявляв, що діалог щодо приватизації Одеського припортового заводу ведеться із 6-7 інвесторами.

Показати ще новини
Радіо НВ
X