Гройсман повідомив про збереження спрощеної системи оподаткування в 2016 році

21 грудня 2015, 11:45
В наступному році збережеться зниження ставки Єдиного соціального внеску на 40% і спрощена система оподаткування

Такої домовленості досягла робоча група з корекції Податкового кодексу та підготовки на його основі проекту державного бюджету на 2016 рік.

Про це повідомив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.

Відео дня

"Погодили, що ЄСВ буде знижений до 22% - це позитивна річ щодо детінізації, будемо сподіватися, що вона відбудеться", - цитує слова Гройсмана Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що робоча група домовилася про збереження системи спрощеного оподаткування для малого і середнього бізнесу.

Гройсман також підкреслив, що вдалося відстояти фінансову децентралізацію.

"Це буде означати, що місцеві бюджети будуть мати ту саму систему, що і в 2015: відкату або руйнування не відбудеться", - зазначив Гройсман.

У той же час лідер фракції Самопоміч висловив сумнів у тому, що проект держбюджету на 2016 рік збереже досягнення держбюджету-2015 щодо децентралізації. За його оцінками, ресурс місцевих бюджетів може бути скорочений на 36 млрд грн.

Нагадаємо, 17 грудня Володимир Гройсман закрив позачергове засідання парламенту, на якому мали розглядати проект держбюджету на 2016 рік, а також пропозиції щодо податкової реформи. Спікер заявив, що буде створена робоча група з обговорення даних питань.

Показати ще новини
Радіо NV
X