Гройсман пообіцяв розібратися з помилками в платіжках за опалення

16 листопада 2016, 12:25
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступив за проведення перевірки Міністерством внутрішніх справ причин помилки Київенерго при розрахунках плати за опалення в Києві

Про це він заявив під час засідання Кабміну, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми почули про те, що це начебто помилка, але вона якась дуже дивна. Коли хтось намагається розхитати ситуацію і нагнати істерію, з'являються платіжки з подвійними, потрійними цифрами", - сказав Гройсман

Відео дня

У свою чергу віце-прем'єр-міністр Володимира Кістіона зазначив, що Київенерго пояснює ситуацію, що виникла, технічною помилкою.

Гройсман закликав теплокомуненерго не допускати подібних помилок, а Київенерго закликав вибачитися перед споживачами.

"Я думаю, що тут може бути і питання кримінальної відповідальності за виставляння рахунків людям з неадекватними цінами. Я попереджаю всіх, що з цим не треба гратися", - додав прем'єр.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував направити пояснення Київенерго в МВС для перевірки причин помилки.

"Я попереджаю: якщо ми будемо бачити де-то в регіонах такі речі, то будемо дуже жорстко карати штрафними санкціями, думаю, тут навіть може бути питання кримінальної відповідальності", - зазначив Аваков.

Раніше віце-прем'єр міністр Павло Розенко заявив, що рассылка комунальних платежів за опалення по Києву припинена через зазначених в них неправильних тарифів.

В Київської міськадміністрації рекомендували звертатися на гарячу лінію 1557 і повідомляти про можливі помилки в розрахунках.

Показати ще новини
Радіо НВ
X