Гройсман пообіцяв безпрецедентний ріст економіки в Україні

26 вересня 2017, 13:05
Україна буде демонструвати істотне в Європі і, можливо, в світі, економічне зростання, в зв'язку з чим інвестиційна привабливість країни є високою

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає УНІАН.

"Закликаю всіх інвестувати, тому що навряд чи ми зможемо знайти на карті сучасної Європи і навіть світу країни, які можуть забезпечити такий економічний ріст, який буде демонструвати Україна", - сказав прем'єр.

Відео дня

За словами прем'єра, економічне зростання забезпечить успіх інвестицій.

"Ваші інвестиції будуть успішними, оскільки економіка зростає, а влада реально стоїть на позиції розвитку національної економіки", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, що раніше НБУ оцінив зростання економіки України з початку року в 2,3% в річному вимірі. А прогноз по економічному зростанню за підсумками 2017 року НБУ оцінив у 1,6%.

Перед цим в уряді спрогнозували зростання ВВП в 2017 році на рівні 2%.

Крім того, Світовий банк (СБ) також прогнозує зростання ВВП України в 2% в поточному році, проте не бачить значних ривків в секторах економіки. У СБ додали, що такого зростання економіки недостатньо для зростання доходів громадян.

Напередодні, в Національному банку України допустили поліпшення прогнозу зростання валового внутрішнього продукту в 2017 році під час чергового перегляду макропоказників в кінці жовтня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X