Гройсман назвав причини зростання цін в Україні

11 вересня 2017, 10:13
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пояснив, що на зростання цін в Україні впливають ціни на імпортні товари і сезонні коливання цін на товари

"Мене теж непокоїть зростання цін, особливо щодо продуктів харчування. Це все викликано не зростанням соціальних стандартів, а викликано, в тому числі, коливанням зовнішніх ринків. Якщо ми подивимося на зростання цін за кордоном, то ми розуміємо, що тут є проблеми, де вже імпорт тисне на українські ціни", - цитує його слова агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Він зазначив, що завданням уряду є створення умов, коли зростання доходів громадян буде випереджати зростання цін, а також в деяких випадках - зупинити зростання цін.

"Ми випробовуємо ряд заходів, які дозволять нам, по-перше, зупинити зростання (цін - ред.) по деяким категоріям (товарів - ред.). Також ми маємо і сезонні коливання: це очевидний факт, що, наприклад, восени одна група товарів дорожчає", - сказав прем'єр.

Раніше Гройсман запевняв, що в найближчі тижні в Україні очікується зниження цін на м'ясну продукцію.

Нагадаємо, що Національний банк України повідомляв, що у червні 2017 року показник інфляції в Україні в річному вимірі досяг піку цього року, після чого очікується його поступове зниження.

Опублікований в липні 2017 Інфляційний звіт передбачає, що інфляція на кінець 2017 сповільниться до 9,1%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X