Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Гройсман хоче розпочати нову програму з МВФ

7 липня 2017, 13:08
28
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гройсман хотів би вести з МВФ діалог про нову програму співпраці

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що досягти максимально ефективної взаємодії з Міжнародним валютним фондом (МВФ) можна було б завдяки запуску нової програми співпраці

"Якщо ви мене запитаєте, як прем'єр-міністра, хотів би я почати нову програму і вести діалог щодо нової програми? Так, хотів би і вважав би це правильним для того, щоб максимально ефективно створити план дій для нашої роботи", - сказав прем'єр в ході інвестиційної конференції Dragon Capital в Лондоні, відповідаючи на питання про перегляд програми співпраці з МВФ, передає Інтерфакс-Україна.

Гройсман підкреслив, що Україна має виконувати взяті на себе зобов'язання і бути прогнозованою.

Відкрита МВФ в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $16,75 млрд за поточним курсом) з першим траншем в $5 млрд спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншей по SDR1,18 млрд ( близько $1,6 млрд) і зменшення квартальних траншів в 2016-2018 рр. до SDR0,44 млрд ($0,6 млрд).

У 2018 році плануються інші чотири перегляду, за підсумками яких Україна може залучити близько $955 млн. У цілому - близько $3,82 млрд.

Нагадаємо, що міністр фінансів України Олександр Данилюк очікує восени рішення Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо надання Україні чергового кредитного траншу в рамках програми EFF. 

Головне

Україна/Події

Сьогодні, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися