Гройсман доручив припинити "знущання енергокомпаній" до 1 вересня

23 серпня 2016, 17:41
Кабінет міністрів України готує рішення, яке спрямоване на подолання корупції в питанні підключення до електромереж об'єктів господарювання

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

На засіданні 23 серпня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення розробити постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) віце-прем'єр-міністру України Володимиру Кистиону і главі НКРЕКУ Дмитра Вовка.

Відео дня

"160 кіловат – це стандартне підключення і там все нормально, в принципі. Все що вище 160 – це вже нестандартне підключення, і вони [обленерго] вже починають накручувати ціни. А зробити стандартне [підключення] до 5 мегават, щоб кожен розумів, що це така вартість, і все, і щоб в обленерго не було люфту для того, щоб якимось чином зловживати цим питанням", – пояснив Гройсман.

За його словами, завдання уряду – припинити знущання енергокомпаній по відношенню до громадян та бізнесу, які хочуть розвиватися.

"Тому ця постанова має бути прийнята до 1 вересня і поставити крапку в цьому багаторічному питанні", – підкреслив Гройсман.

Показати ще новини
Радіо NV
X