Гройсман доручив негайно відновити відшкодування ПДВ

6 липня 2016, 14:24
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Державній фіскальній службі (ГФС) негайно передати Держказначейства реєстр на відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) і відновити відшкодування цього податку, перерване у червні цього року

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Треба негайно передати реєстр в казначейство і поставити крапку", – сказав він на засіданні Кабінету міністрів у Києві в середу.

Відео дня

Як зазначила голова профільного парламентського комітету Ніна Південця, що ця ситуація пов'язана з сумнівним виплатою в попередні місяці агропідприємствам близько 7 млрд грн відшкодування ПДВ.

Міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що не знає, чому ГФС прийняла рішення не подавати реєстр. "Це пряме порушення закону", – підкреслив міністр.

Як повідомлялося, обсяг відшкодування ПДВ у червні 2016 року впав до 0,11 млрд грн з 6,68 млрд грн у травні, 7,13 млрд грн – у квітні, 6,3 млрд грн – в березні і 8,1 млрд – в лютому.

"Станом на 30 червня територіальними органами Казначейства відшкодовано ПДВ на загальну суму 97,3 млн грн., станом на 17:00 30 червня узагальнених інформацій від ГФС України на відшкодування ПДВ у червні поточного року за сумами, що перевищує 100,0 тис. грн, в Казначейство України не надходило", – зазначало Держказначейство.

Кабінет міністрів на засіданні 1 липня у зв'язку з підозрами про махінації з відшкодуванням ПДВ через агропідприємства дозволив ГФС здійснювати документальну перевірку сільгоспвиробників.

Раніше повідомлялося, що сплата ПДВ у червні побила антирекорд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X