Гройсман дав доручення ліквідувати тіньові схеми на митниці за 3 місяці

22 квітня 2016, 01:08
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення для Міністерства фінансів та Державної фіскальної служби прибрати тіньові схеми роботи митниці, забезпечити якісне спостереження та наявність технічних засобів на митних переходах. Про це повідомляє Урядовий портал

"Завдання є абсолютно просте – максимум за квартал, за три місяці, побудувати якісну систему управління ризиків, ліквідувати тіньові схеми, забезпечити якісний моніторинг і забезпечити технічними засобами митні переходи, побудувати якісну взаємодію з прикордонною службою і також з іншими правоохоронними структурами", - сказав прем'єр-міністр.

Відео дня

Серед питань, розглянутих на нараді за участю прем'єра Володимира Гройсмана, голови Держфіскалслужби Романа Насірова та заступника міністра фінансів Олени Макеєвої, були пріоритетні напрямки реформування української митниці. Зокрема розглянули питання спрощення митних процедур, приведення процедур у відповідність до європейських стандартів, переведення сервісів в електронний формат, запуск системи "єдиного вікна".

Український прем'єр також наголосив на необхідності очолення митної служби "фаховим та безкомпромісним керівником".

Нагадаємо, 19 квітня голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі закликав нового прем'єра Володимира Гройсмана до звільнення голови Держфіскалслужби Романа Насірова з його посади за спротив реформуванню митниці.

Володимир Гройсман не дав однозначної відповіді на питання, чи збирається він звільняти Насірова.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X