Гривня здешевшала, але тримається на рівні ₴24,8/$1 – тижневий валютний огляд

1 серпня 2016, 12:00
На поточному тижні, 01-05 серпня, валютний ринок має продовжувати тренд помірного укріплення курсу гривні по відношенню до долара США. Діапазон волатильності національної валюти не перевищуватиме ₴0,15

Офіційний курс від НБУ станом на початок дня у понеділок, 01 серпня, складав ₴24,8/$1. На готівковому ринку курс купівлі долара становить в середньому ₴24,74, а продажу – ₴25. На міжбанку гривня протягом дня котується за ₴24,8-24,82/$1.

Відео дня

За прогнозами спеціаліста відділу продажів боргових цінних паперів компанії Dragon Capital Сергія Фурси, на поточному тижні курс національної валюти лишиться у коридорі, який вітчизняний валютний ринок спостерігав і минулого тижня. Пара гривня-долар коливатиметься в діапазоні ₴28,75-28,85/$1.

Минулий тиждень минув під девізом «стабільність – наше все». Попит і пропозиція валюти лишалися збалансованими на ринку. Більше того, у Національного банка була можливість викуповувати зайві долари на міжбанку, поповнюючи золотовалютні резерви країни.

Вплив відкладення рішення щодо чергового траншу від Міжнародного валютного фонду у розмірі $1 млрд поки не відчувся на ринку.

Збільшення маржі між купівлею і продажем долара на готівковому ринку на поточному тижні пояснюється порівняно меншою ліквідністю ринку, викликаною сезонним фактором. У серпні ділова активність передбачувано падає. «Але спреди звузяться пізніше трохи. Це ще ранок понеділка», – пояснює Фурса різницю між купівлею і продажем валюти у ₴0,26.

Показати ще новини
Радіо NV
X