Григоришин через суд зобов'язав Таруту платити гроші за окуповане підприємство в "ЛНР"

22 червня 2016, 18:04
Господарський суд Луганської області вирішив стягнути з ПАТ Алчевський металургійний комбінат (АМК, Луганська обл.), контрольоване корпорацією Індустріальний союз Донбасу (ІСД), 742,354 млн грн боргу за електроенергію на користь ТОВ Луганське енергетичне об'єднання (ЛЕО)

Як пише Інтерфакс-Україна, відповідне рішення суду від 6 червня оприлюднено в Єдиному держреєстрі.

Алчевський меткомбінат також повинен виплатити 151,433 млн грн пені, інфляційних та процентних нарахувань.

Відео дня

Як повідомлялося, Алчевський меткомбінат, що наразі перебуває на окупованій території, є найбільшим боржником ЛЕО, на другому місці - ДТЕК Свердловантрацит Ріната Ахметова.

За даними ЛЕО, неконтрольовані владою України райони Луганської області щомісяця отримують з об'єднаної енергосистеми (ОЕС) електроенергію на суму 140-150 млн грн, а розраховуються тільки на 50 млн грн.

ІСД, пов'язана із Сергієм Тарутою, заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський і Дніпровський меткомбінати, меткомбінат ISD-Dunaferr і ISD-Huta Czestochowa.

Костянтин Григоришин в електроенергетиці має контрольний пакет в луганській і вінницькій обласних енергорозподільчих компаній, решта сім (Запорізьке, Харківське, Полтавське, Сумське, Чернігівське, Черкаське і Тернопільське обленерго контролюються спільно з іншими акціонерами, серед яких є Ігор Коломойський.

Показати ще новини
Радіо НВ
X