Метро в травні, залізниця — з червня. У Мінінфраструктури поділилися планом відновлення роботи громадського транспорту

20 травня 2020, 16:20
Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що роботу громадського транспорту в Україні почнуть відновлювати з 22 травня.

Регіони України, в яких за останні 7 днів налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19 на 100 тис. населення зможуть поступово відновлювати роботу транспорту. Про це в своєму Telegram написав міністр інфраструктури Владислав Криклій. Також він опублікував план запуску транспорту:

Відео дня

  • з 22 травня — дозволять відновлювати регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом в міському, приміському, внутрішньообласному і міжнародному сполученні;
  • з 25 травня — перевезення пасажирів в метро;
  • з 1 червня — залізничні пасажирські перевезення в міському, регіональному, далекому внутрішньому та міжобласному сполученні;
  • з 1 червня — міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом
  • з 15 червня — приймання та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Міністр підкреслив, що обов’язковими вимогами для відновлення пасажирських перевезень залишаються масковий режим, температурний скринінг працівників і постійна дезінфекція транспорту.

Міністр інфраструктури зауважив, що у випадку з автомобільними перевезеннями в регіон, для якого не діють ослаблення карантину, дозволяється перевезення до половини пасажирів від загальної кількості місць для сидіння при розсадженні в шаховому порядку (з вільним місцем поруч, спереду і ззаду).

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця почне відновлювати пасажирське сполучення з запуску приміських електричок і поїздів Інтерсіті і Інтерсіті +.

Нагадаємо, що карантин в Україні продовжили до 22 червня, проте з 22 травня він буде адаптивним. Кабмін вперше послабив карантин з 11 травня — відкрив дитячі майданчики, парки і перукарні.

Наступні етапи пом’якшення карантину заплановані на 22 травня, 1 і 11 червня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X