Гонтарєва заявила про передчасність зняття валютних обмежень

0 коментувати
Глава НБУ підкреслила, що для подальшої валютної лібералізації необхідні макроекономічні передумови і наявність інших обмежень для непродуктивного відтоку капіталу через низькоподаткові юрисдикції

Глава НБУ підкреслила, що для подальшої валютної лібералізації необхідні макроекономічні передумови і наявність інших обмежень для непродуктивного відтоку капіталу через низькоподаткові юрисдикції

Голова Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєва заявила про передчасність подальшої валютної лібералізації

Про це повідомили у прес-службі НБУ.

Відзначається, що глава НБУ підкреслила, що для подальшої валютної лібералізації необхідні макроекономічні передумови, так і наявність інших обмежень для непродуктивного відтоку капіталу через низькоподаткові юрисдикції.

"За нашої підтримки Комітет Верховної Ради з  питань податкової та митної політики вже підготував для розгляду у парламенті низку законопроектів, які мають забезпечити в Україні протидію зменшенню податкової бази і переміщенню прибутків за кордон (BEPS) з урахуванням міжнародних ініціатив Організації економічного співробітництва та розвитку. Також вони передбачають приєднання України до механізму автоматичного обміну інформацією з фіскальними органами інших країн. За їх ефективного впровадження потреба в адміністративних валютних обмеженнях відпаде, і ми зможемо перейти до нової, більш ліберальної моделі валютного регулювання", – додала Гонтарєва.

Раніше повідомлялося, що половина з ТОП-20 українських банків виконала програму докапіталізації.

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: