Гонтарєва хоче достроково змінити представника України в МВФ

14 листопада 2016, 09:12
Глава Нацбанку Валерія Гонтарєва подала на посаду представника України в МВФ свого колишнього заступника Владислава Рашкована, незважаючи на те, що стандартний термін повноважень чинного представника Олександра Петрика ще не закінчилися

Про це в своїй статті для ZN.UA пише Юрій Сколотяний.

"За відомостями джерел ZN.UA в НБУ, Валерія Гонтарєва раптово - до закінчення стандартного чотирирічного терміну повноважень нинішнього представника від України в раді директорів МВФ - подала на цю посаду кандидатуру Владислава Рашкована, незважаючи на явний дефіцит макроекономічного бек-граунд" , - пише автор.

Відео дня

На думку автора, Рашковану може знадобитися більше півроку, в той час як переговори про виділення нового траншу МВФ ведуться вже зараз.

У відповіді на запит ZN.UA, Валерія Гонтарєва, вказала що Петрик йде з займаного поста в зв'язку з досягненням пенсійного віку (при тому, що в раді директорів фонду немає вікових обмежень на дану посаду), а також вказала, що не має до нього претензій.

"Ми вдячні пану Петрику за хорошу роботу і сподіваємося, що новий кандидат продовжить його відповідальна справа", - заявила вона. При цьому, глава НБУ ніяк не стала підтверджувати або спростовувати інформацію про висунення на цю позицію Рашкован.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X