Головою Укренерго хочуть бачити топ-менеджера американської компанії

25 травня 2016, 17:10
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Комітет з призначень керівників особливо важливих для економіки підприємств при Мінекономрозвитку обрав кандидата на посаду керівника ДП "Укренерго" Сергія Зуєва

Про це йдеться у повідомленні МЕРТ.

"Ми маємо великі очікування від керівників найбільших держпідприємств, яких вибрали за результатами відкритих конкурсів. Вони мають побудувати прозорі та зрозумілі бізнес-процеси, змінити корпоративну культуру та підвищити ефективність роботи державних компаній. Слід шукати найкращих топ-менеджерів, які мають міжнародний досвід роботи. Ними можуть бути як українські, так і іноземні фахівці", - відзначив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Відео дня

Протягом останніх 6 років Сергій Зуєв працював у групі AES Corporation, яка є одним зі світових лідерів в енергетичній галузі, спочатку на посаді фінансового директора в Україні, згодом - фінансового директора в Казахстані.

Наразі обіймає посаду віце-президента AES Corporation у Казахстані. Має досвід роботи в Україні, Казахстані, Австрії та в ЮАР.


AES Corporation - компанія, яка виробляє і поширює електроенергію з центральним офісом в Арлінгтоні (США). Компанія була заснована в 1981 році, є одним зі світових лідерів в області виробництва і продажу електроенергії, представлена в 27 країнах, має близько 27 тисяч співробітників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X