Головою дерегуляційного офісу став юрист-волонтер

9 вересня 2015, 19:05
У середу, 9 вересня, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус представив голову дерегуляционного офісу - голову ГО Союз інвесторів України Олексія Гончарука

"Сьогодні ми створюємо дерегуляційний офіс... із задоволенням оголошую про початок роботи цього офісу (дерегуляційного офісу)", - цитує Абромавічуса РБК-Україна .

"Ми провели відбір кандидатів і хочемо представити вам голову офісу Олексія Гончарука, молодого, енергійного юриста з активною громадянською позицією, великим досвідом волонтерства в державних органах", - додав міністр.

Відео дняЗа словами Абромавичуса, дерегуляційний офіс буде займатися прискоренням дерегуляційних процесів та координувати їх в уряд за основними напрямами: агросектор, будівництво, експортно-імпортні регулювання, контролюючі органи перевірки.Крім того, глава Мінекономіки відзначив, що дерегуляційнмй офіс - це неурядова структура, яка фінансуватиметься не з державного бюджету, а за підтримки іноземних донорів. Зокрема, вже погодилися фінансувати офіс компанія Агритим Канада, яка виділила 300 тис. канадських доларів. З 2016 року до фінансування офісу також приєднається ЄС.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X