Головні ділові новини дня

14 серпня 2017, 19:40
ТОП головних новин українського бізнесу за 14 серпня від НВ Бізнес

1

Apple зареєструвала в Україні бренд Premium Reseller

Американська компанія Apple оформила в Україні торгову марку Premium Reseller на чотири класи товарів і послуг: 35, 37, 41, 42.

Свідоцтво на цю торговельну марку дозволяє Apple надавати послуги магазинів з демонстрації і роздрібної торгівлі комп'ютерів, програмного забезпечення та споживчої електроніки.

Відео дня

Крім того, торгова марка поширюється на проектування інтернет сайтів, музики, фотографій, відеопродукції та споживчої електроніки, а також підтримку і технічне обслуговування.

Зазначимо, що статус Apple Premium Reseller в Україні є у магазинів iStudio і iSmart.

2

В Україні в зоні ризику залишилися 9 банків

Станом на 14 серпня 9 банків не виконали вимогу щодо розміру статутного капіталу: банк Фінансовий партнер (125 млн грн), банк Центр (120 млн грн), Кредит Оптима Банк (120 млн грн), Український банк реконструкції та розвитку (120 млн грн), Полікомбанк (120,3 млн грн), Альпарі банк (122 млн грн), Айбокс банк (122,455 млн грн), банк Портал (125 млн грн), Розрахунковий центр (153,1 млн грн).

Відзначимо, що акціонери невеликих банків повинні були до 11 липня поповнити банк до 200 млн грн.

3

ГПУ спільно з СБУ влаштували обшуки і виїмку документів в Укргазвидобуванні

Генеральна прокуратура (ГПУ) та Служба безпеки України (СБУ) за рішенням Печерського районного суду Києва від 11 серпня 2017 року проводить обшуки і виїмку документів в державній газодобувній компанії Укргазвидобування.

Згідно з постановою суду, вилученню підлягають документи пов'язані з ПАТ Укргазвидобування та компаніями Tacrom Services SRL (Румунія), ДП РУП ПО Белоруснефть (Білорусь), які стосуються проведення в 2016-2017 роках операцій гідророзриву пластів і капітального ремонту свердловин.
4

Мінфін розриває відносини з компаніями братів Суркісів

Міністерство фінансів України подало позов на шість компаній, що належать братам Суркісам.

Зокрема, Мінфін судиться з Camerin Investments, Sunnex Investments, Tamplemon Investments, Berlini Commercial, Lumil Investments і Sofinam Investments.

Слід зазначити, що акціонер націоналізованого ПриватБанку вимагає визнати зобов'язання по депозитних договорах між банком і згаданими компаніями припиненими.

5

Українські авіаперевізники стрімко наростили пасажиропотік

За перше півріччя 2017 року вітчизняні авіакомпанії перевезли 4,6 млн осіб - це на 40% більше, ніж за такий же період минулого року

Авіакомпанії виконали 42,6 тис. комерційних рейсів - це на 25% більше, ніж за аналогічний час 2016 року.

Слід зазначити, що за перше півріччя 2017 року збільшився пасажиропотік в українських аеропортах на 34,1% до 7,1 млн осіб. У той же час на 9% зменшилася кількість перевезень вантажів.

Таким був перший робочий день нового тижня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X