Голова правління Укрнафти відмовився повертати державі незаконно наданий газ - ЗМІ

9 червня 2016, 07:28
Голова правління Укрнафти Марк Роллінс відмовився повернути Україні 2 млрд кубометрів газу, які були безпідставно надані компанії представником державної виконавчої служби. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на власні джерела в НАК Нафтогаз

За словами джерела видання, в середу в офісі Укрнафти відбулася зустріч за присутністю представників Нафтогазу Андрія Коболєва, Юрія Вітренка та Ярослава Теклюка, представників Укрнафти Марка Роллінса й В'ячеслава Карташова, та представника міноритаріїв Укрнафти Ігора Коломойського.

Відео дня

"Роллінс запропонував передати цей газ в заставу податковій для подальшої реалізації і погашення податкового боргу", - сказав співрозмовник видання.

Коболєв заявив, що ініціює засідання Наглядової ради Укрнафти через тиждень, щоб там зобов'язати Роллінса відмовитись від газу до грудня наступного року, до винесення рішення Стокгольмським арбітражем, слухання якого по цій справі заплановані на жовтень наступного року.

За інформацією співрозмовника, Коломойський попередив, що не буде голосувати на Наглядовій раді за рішення зобов'язати Роллінса віддати газ.

Сам Роллінс грюкнув дверима, сказавши, що не збирається виконувати рішення, що суперечить інтересам компанії, навіть в разі його винесення Наглядовою радою. При цьому голова правління Укрнафти вказав на конфлікт інтересів Коболєва: так як голова Нафтогазу є одночасно головою Наглядової ради Укрнафти, то він діє в інтересах Укрнафти при цьому відстоюючи інтереси НАК Нафтогаз.

Нагадаємо, 6 червня з'явилась інформація щодо позову кіпрських міноритаріїв Укрнафти, підконтрольних бізнесменам Коломойському та Боголюбову, до держави Україна на суму $4,674 млрд. Серед причин позову зокрема вказувалася експропріація газу, видобутого Укрнафтою, або закупівля газу НАК Нафтогазом у Укрнафти за заниженими цінами.

Показати ще новини
Радіо NV
X