Голова Нафтогазу прокоментував, за яких умов може відновитися купівля газу в Росії

7 червня 2016, 00:26
Глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв заявив, що компанія веде переговори з російським Газпромом щодо відновлення імпорту газу з третього кварталу 2016 року, та зауважив, що це стане можливим тільки якщо ціна, запропонована Газпромом, буде нижчою, ніж на газ з Європи. Про це він повідомив в ефірі 5-го каналу

кщо ціна буде нижчою, ніж та, яку нам пропонують з європейського напрямку, то з точки зору мінімізації витрат споживачів і просто раціонального сенсу, буде правильно купувати цей газ зі східного напрямку", - заявив голова правління національної акціонерної компанії.

Відео дня

За словами Коболєва, наразі ведуться переговори про відновлення імпорту в третьому кварталі поточного року.

"Діалог зараз ведеться з цього приводу. Він в процесі. Нафтогаз планує відновити імпорт газу в третьому кварталі, у нас є ще місяць для цього. Ми розпочали його заздалегідь, сподіваємося, він буде успішним", - сказав він.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман не виключив закупівлю російського газу на гроші, які можуть бути надані Всесвітнім банком.

В травні НАК Нафтогаз відзвітував, що ціна на імпорт природного газу в Україну з Європи в 2016 році була меншою, ніж ціна на імпорт з Росії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X