Голова МВФ Лагард позитивно відгукнулась про українську економіку

15 вересня 2016, 07:13
563
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Лагард зазначила, що для подальшої стабілізації економіки українській владі необхідно вдосконалювати систему управління та продовжувати боротьбу з корупцією

Голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що в економіці України спостерігаються ознаки відновлення, але для продовження прогресу потрібні структурні реформи. Про це йдеться у заяві голови МВФ, оприлюдненій на сайті організації

"Україна демонструє ознаки відновлення, незважаючи на складну зовнішню ситуацію та важку економічну кризу", - заявила Лагард.

Лагард відзначила збільшення валових міжнародних резервів та зростання банківських депозитів. Також вона назвала швидке зниження інфляції та поліпшення впевненості ринків як одні з чинників, які вказують на те, що економічне зростання буде в подальшому вищим аніж очікувалось.

"Процес став можливим завдяки реалізації програми влади, включно з розумною макроекономічною політикою, приведення тарифів до рівня відшкодування витрат та заходи для відновлення роботи банківського сектору", - сказала Лагард.

Голова МВФ настоює, що влада мусить уникнути змін податкової політики, що можуть призвести до значного дефіциту. За її словами, пенсійна реформа є необхідною для зниження структурного дефіциту пенсійного фонду та допоможе зменшити бюджетний дефіцит та державний борг. 

Стосовно фінансового сектору Лагард радить політикам поставити в пріоритет зменшення інфляції та збільшення міжнародних золотовалютних резервів та приділити увагу підсиленню банківського сектору через рекапіталізацію, зміни умов кредитування та роботи зі знеціненими активами.

Голова Фонда наголосила, що для повного відновлення економіки необхідні структурні реформи, включно з боротьбою проти корупції та покращення управлінчої системи.

Нагадаємо, 14 вересня Україна отримала третій транш від МВФ на суму $1 млрд.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Події

Вчора, 11:19

article_img
Зеленський про розслідування Схем: Ми торгуємо з усіма країнами СНД, але працюємо тільки в Україні
Події

Вчора, 09:01

article_img
Від готелів до заводів: у Коломойського є бізнес-імперія в США
Компанії/Ринки

Вчора, 16:06

article_img
Без контракту. Що чекає на Україну без транзиту російського газу

Головне

Погляди

Вчора, 20:55

article_img
18 січня: Повернення Насті Рибки
Теніс

Сьогодні, 05:43

article_img
Світоліна пробилася до четвертого раунду Australian Open
Політика

Вчора, 17:01

article_img
Це неможливо. Голова Ощадбанку - про "оптимізацію держборгу" Тимошенко до ставки в 3% річних