Голова МВФ Лагард позитивно відгукнулась про українську економіку

15 вересня 2016, 07:13
Голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що в економіці України спостерігаються ознаки відновлення, але для продовження прогресу потрібні структурні реформи. Про це йдеться у заяві голови МВФ, оприлюдненій на сайті організації

"Україна демонструє ознаки відновлення, незважаючи на складну зовнішню ситуацію та важку економічну кризу", - заявила Лагард.

Лагард відзначила збільшення валових міжнародних резервів та зростання банківських депозитів. Також вона назвала швидке зниження інфляції та поліпшення впевненості ринків як одні з чинників, які вказують на те, що економічне зростання буде в подальшому вищим аніж очікувалось.

Відео дня

"Процес став можливим завдяки реалізації програми влади, включно з розумною макроекономічною політикою, приведення тарифів до рівня відшкодування витрат та заходи для відновлення роботи банківського сектору", - сказала Лагард.

Голова МВФ настоює, що влада мусить уникнути змін податкової політики, що можуть призвести до значного дефіциту. За її словами, пенсійна реформа є необхідною для зниження структурного дефіциту пенсійного фонду та допоможе зменшити бюджетний дефіцит та державний борг.

Стосовно фінансового сектору Лагард радить політикам поставити в пріоритет зменшення інфляції та збільшення міжнародних золотовалютних резервів та приділити увагу підсиленню банківського сектору через рекапіталізацію, зміни умов кредитування та роботи зі знеціненими активами.

Голова Фонда наголосила, що для повного відновлення економіки необхідні структурні реформи, включно з боротьбою проти корупції та покращення управлінчої системи.

Нагадаємо, 14 вересня Україна отримала третій транш від МВФ на суму $1 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X