Голова МВФ Лагард позитивно відгукнулась про українську економіку

15 вересня 2016, 07:13
569
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Голова МВФ Лагард позитивно відгукнулась про українську економіку - фото

Лагард зазначила, що для подальшої стабілізації економіки українській владі необхідно вдосконалювати систему управління та продовжувати боротьбу з корупцією

Голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що в економіці України спостерігаються ознаки відновлення, але для продовження прогресу потрібні структурні реформи. Про це йдеться у заяві голови МВФ, оприлюдненій на сайті організації

"Україна демонструє ознаки відновлення, незважаючи на складну зовнішню ситуацію та важку економічну кризу", - заявила Лагард.

Лагард відзначила збільшення валових міжнародних резервів та зростання банківських депозитів. Також вона назвала швидке зниження інфляції та поліпшення впевненості ринків як одні з чинників, які вказують на те, що економічне зростання буде в подальшому вищим аніж очікувалось.

"Процес став можливим завдяки реалізації програми влади, включно з розумною макроекономічною політикою, приведення тарифів до рівня відшкодування витрат та заходи для відновлення роботи банківського сектору", - сказала Лагард.

Голова МВФ настоює, що влада мусить уникнути змін податкової політики, що можуть призвести до значного дефіциту. За її словами, пенсійна реформа є необхідною для зниження структурного дефіциту пенсійного фонду та допоможе зменшити бюджетний дефіцит та державний борг.

Стосовно фінансового сектору Лагард радить політикам поставити в пріоритет зменшення інфляції та збільшення міжнародних золотовалютних резервів та приділити увагу підсиленню банківського сектору через рекапіталізацію, зміни умов кредитування та роботи зі знеціненими активами.

Голова Фонда наголосила, що для повного відновлення економіки необхідні структурні реформи, включно з боротьбою проти корупції та покращення управлінчої системи.

Нагадаємо, 14 вересня Україна отримала третій транш від МВФ на суму $1 млрд.

Телеграм НВ

Підпишіться на наш канал у Телеграм. Там ми публікуємо термінові новини та найцікавіші історії дня України та світу.

Підписатися

ТОП 3

Економіка

20 березня, 12:34

thumb img
Гройсман про перепалку з Ляшком: "Я не знаю, що багато людей потребують кращого життя? Відкрили мені Америку, б***ь"
8298
Економіка

Вчора, 19:42

thumb img
З політичною метою. Рева звинуватив облгази у “донамалюванні” заборгованості українців
6619
Компанії/Ринки

20 березня, 11:12

thumb img
"Вкрадені ліцензії не купують, пацани. Ви будете сидіти з валізою без ручки дуже довго". Головне з інтерв'ю Коболєва Бігусу
5967

Головне

Політика

Вчора, 15:47

thumb img
Фото дня: як виглядає бюлетень-рекордсмен для голосування на виборах президента України
Політика

Вчора, 13:03

thumb img
Хто всi ці люди. Коротка інформація про всiх кандидатів у президенти України
Фінанси

Вчора, 12:47

thumb img
Стали відомі оклади нових глав Державної податкової і Держмитної служб