Гендиректор BlackRock про коронавірус: Економіка впевнено відновиться, з’являються величезні можливості

31 березня 2020, 16:38

Хоча пандемія коронавірусу дуже сильно вдарила по світовій економіці, вона впевнено відновиться.

Про це Ларрі Фінк, співзасновник і голова BlackRock, однієї з найбільших інвестиційних компаній світу, написав в листі акціонерам.

«За 44 роки роботи в сфері фінансів я ніколи не стикався з чимось подібним. Спалах [коронавірусу] вплинула на фінансові ринки так стрімко і жорстко, як це зазвичай буває тільки в період класичної фінансової кризи. Протягом декількох тижнів фондові індекси у всьому світі впали з рекордних максимумів до ведмежого ринку», - зазначив він.

Відео дня

Фінк додав, що спалах не тільки вплинув на фінансові ринки і зростання економіки, а й «призвів до перегляду багатьох припущень про світову економіку, в тому числі нашого захоплення своєчасними ланцюжками поставок або нашої залежності від міжнародних авіаперевезень».

«Більш того, люди у всьому світі фундаментально переосмислюють те, як ми працюємо, робимо покупки, подорожуємо і зустрічаємося. Коли ми вийдемо з цієї кризи, світ буде іншим. Психологія інвесторів зміниться. Бізнес зміниться. Витрати зміняться. І ми будемо сильніше залежати від наших сімей і один одного, щоб залишатися в безпеці», - написав гендиректор BlackRock.

Фінк вірить, що економіка впевнено відновиться, оскільки відсутні перешкоди для її відновлення, які є типовими для фінансових криз.

«Світ переживе цю кризу. Економіка відновиться. І для тих інвесторів, які дивляться не на хитку землю у себе під ногами, а на горизонт, на сьогоднішніх ринках відкриваються величезні можливості», - додав він.

Раніше повідомлялося, що пандемія коронавірусу призвела до глобальної рецесії. У МВФ прогнозують, що відновлення почнеться в 2021 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X