Goldman Sachs підвищив свій прогноз цін на нафту

11 березня 2016, 17:31
Аналітики Goldman Sachs підвищили прогноз цін на нафту в другому кварталі 2016 року з 20-40 доларів за барель до 25-45 доларів за барель

Про це пише Прайм з посиланням на агентство MarketWatch.

Середня ціна на нафту в другому кварталі може становити 35 доларів за барель. А в третьому і четвертому кварталі середня вартість "чорного золота" може досягти рівня в 40 доларів за барель.

Відео дня

Перебої в постачаннях з ряду країн, що не входять в ОПЕК, сприятимуть скороченню надлишку пропозиції нафти на світовому ринку, відзначає Goldman Sachs. Ціни на нафту, які раніше в цьому році досягли 12-річних мінімумів, пыдвищуться, вважають аналітики банку.

На думку експертів Goldman Sachs Дамьена Курвалена і Джеффрі Каррі, "подальше відновлення цін буде поступовим, щоб відповідати темпу зниження запасів нафти".

Нагадаємо, за оцінками Європейського центрального банку (ЄЦБ), ціна на цю нафту буде падати. Банк прогнозує $34,9 за барель.

Експерти міжнародного енергетичного агентства зробили прогноз, коли нафта почне дорожчати і буде по $80. Ціни на нафту будуть на рівні 80 доларів за барель на світовому ринку до 2020 року на тлі суттєвого уповільнення темпів зростання видобутку сировини.

Нагадаємо, Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) очікує подальшого зниження вартості "чорного золота" і вважає, що нафтовий ринок у 2016 році залишиться перенасиченим.

Своєю чергою один з найбільших інвестиційних банків світу Goldman Sachs не виключає того, що нафта впаде до $20 за барель.На думку глави, інвестбанку Джеффрі Каррі, таке падіння можливе, якщо баланс попиту і пропозиції так і не буде знайдений при більш високій ціні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X